Czy dobry krem na zmarszczki mimiczne dostanę w drogerii?

Czy dobry krem na zmarszczki mimiczne dostanę w drogerii?

Półki w drogeriach aż uginają się od propozycji kremów przeciwzmarszczkowych. Czy jednak są one na tyle dobre, by skutecznie pomóc nam w walce ze zmarszczkami mimicznymi? A może tylko w salonie kosmetycznym zajdziemy naprawdę skuteczne kremy? Na te pytania postaramy się dziś odpowiedzieć.

Jak walczyć ze zmarszczkami mimicznymi?

Ażeby nasza walka była rzeczywiście skuteczna, musimy sięgnąć po preparaty, które są odpowiedzią na rzeczywiste problemy skórne. Zacznijmy od tego, że zmarszczki mimiczne pojawiają się po pierwsze w wyniku licznych skurczy mięśni twarzy, a po drugie w efekcie utraty elastyczności skóry i jej jędrności. Dlatego też dobry krem to taki, który pozwala przywrócić elastyczność i utraconą jędrność, a jedocześnie regeneruje tkanki i spłyca powstałe już zmarszczki. Co więc powinien zawierać? Przede wszystkim naturalne składniki, w tym także te, które występują w naszej skórze. Kwas hialuronowy, mocznik, koenzym Q 10, czy keratyna – są to substancje, które każda z nas posiada naturalnie. To dzięki nim skóra przez wiele lat wygląda młodo. I dopiero w momencie, gdy nasz organizm produkuje ich coraz mniej, rodzi się potrzeba ich implementowania. Jeśli chodzi o pozostałe składniki, które pomagają spłycać i wypełniają zmarszczki, to należą do nich ekstrakty i wyciągi roślinne.

Dobry krem na zmarszczki mimiczne

Na polskim ryku bez wątpienia nie brakuje naprawdę dobrych kremów. Wśród tych, najbardziej skutecznych wymienić możemy chociażby Richevon, serię Yoskine 30+, linię Huminea Futuris od Tołpy, czy Elixine Mimica. I, co bardzo ważne, wszystkie je zajdziesz bez problemu w dobrej drogerii.

Richevon to krem stworzony w oparciu wyłącznie o naturalne ekstrakty. Ekstrakt z kwiatów lawendy, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, kofeina, Acanthopanax Senticosus, Palmitonyl Tetrapeptide.

Koenzym Q 10 – taka mieszaka składników gwarantuje, że pozbędziesz się zmarszczek i odmłodzisz skórę.

Yoskine 30+ to seria oparta głównie na peptydach ryżowych. To, co je charakteryzuje, to niesamowita zdolność odbudowy włókien kolagenu, i tym samym korygowania powstałych zmarszczek oraz zapobiegania powstawaniu następnych.

Huminea Futuris to z kolei propozycja od Tołpy, która w linii tej połączyła kompleks pozyskiwany z torfu z roślinnym kompleksem protein sojowych, proteinami ryżowymi oraz oxygenem F. To połączenie sprawia, że krem chroni przed degradacją kolagenu, zwiększa elastyczność i jędrność skóry, a także skutecznie wygładza wszelkiego rodzaju bruzdy.

Elixine Mimica – ten krem jest intensywnie działającym serum, które z jednej strony napina, a z drugiej wygładza skórę. Głównym składnikiem tego kremu jest kwas hialuronowy, który wiąże wodę w warstwach skórnych, wypełniając skutecznie przestrzenie między włókami i tym samym redukując zmarszczki.

Jeśli chcesz kupić naprawdę dobry krem na zmarszczki mimiczne, postaw przede wszystkim na preparaty stworzone na bazie naturalnych substancji. Nie tylko zahamują proces starzenia skóry (podczas gdy sztuczne kremy niestety go przyspieszają), ale też pozwolą uzyskać długotrwały efekt.

Leave a comment

If you want to share your opinion, leave a comment.

Logged in as . Log out?

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Inne sposoby

Informacje o zmarszczkach na czole: Jaki krem na zmarszczki na czole?
Jeżeli chcesz poznać ciekawe, domowe metody na niwelowanie zmarszczek – zajrzyj na stronę w linku.
Warto też czytać artykuły na tej stronie http://zmarszczka-lwia.info.pl/

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytania lub chcesz zasugerować nam ciekawy temat o zmarszczkach - napisz wiadomość, a chętnie odpowiemy.
Pisz na: info@zmarszczki-statyczne.net.pl